Nieruchomosci-online.pl - Tu zaczyna się dom tu zaczyna się dom

Serce 0 Ulubione

Ogłoszenia nieruchomości Dobieszewiczki

9 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

9 ogłoszeń

Wygląda na to, że nie znaleźliśmy ogłoszeń spełniających dokładnie Twoje kryteria. Spróbuj jeszcze raz.

Ogłoszenia w okolicy

Działka Radojewice

Radojewice(Dobieszewiczki + 21 km)

79 000 zł1 877 m² 42,09 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:-

Radojewice działka przy samym lesie na zdjęciu z drona. Pozostały jeszcze 2 działki budowlane, o pow 1877m2 i 2112m2 Działki idealne dla osób pragnących zamieszkać poza miastem.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie umeblowane, ul. Chęsego

Rąbin,Inowrocław(Dobieszewiczki + 11 km)

639 000 zł84 m² 7 607,14 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Czas Nieruchomości prezentuje kolejną ofertę z naszego portfolio. Na sprzedaż: wyjątkowy apartament z dużym tarasem - Inowrocław, os. Rąbin Na sprzedaż przestronny i komfortowy.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie 3-pokojowe Inowrocław

Piastowskie,Inowrocław(Dobieszewiczki + 11 km)

385 000 zł58 m² 6 637,93 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

*Oferta na wyłączność biura nieruchomości 4 Kąty* Prezentujemy Państwu atrakcyjne, 3 pokojowe mieszkanie o łącznej pow. 58 m2, zlokalizowane na os. Piastowskim w bloku w cenie 399 tys.

Szczegóły ogłoszenia

Dom z tarasem Balin

Balin(Dobieszewiczki + 11 km)

10 000 000 zł418 m² 23 923,44 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:28 800 m²

Piękny duży dom z gotową inwestycją - ferma drobiu w doskonałej lokalizacji. Atrakcyjna lokalizacja: nieruchomość położona w miejscowości Balin, zaledwie kilka minut od Inowrocławia,.

Szczegóły ogłoszenia

Działka budowlana Słońsko

Słońsko(Dobieszewiczki + 18 km)

99 000 zł1 000 m² 99 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Tylko U nas Sprzedamy działki budowlane Słońsko, gm. Inowrocław Lokalizacja: słońsko, zaledwie kilka minut od Inowrocławia Powierzchnia działek: od 1000 m2 wzwyż Na sprzedaż oferuję atrakcyjne.

Szczegóły ogłoszenia

Działka budowlana przy lesie

Dąbrówka Kujawska(Dobieszewiczki + 23 km)

67 380 zł1 123 m² 60 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:trapez

Przedstawiam ofertę sprzedaży działki o powierzchni 1.123 m2 w Dąbrówce Kujawskiej. Okolica jest cicha i spokojna, idealna dla osób poszukujących wytchnienia od miejskiego zgiełku.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Mogileńska

Pakość(Dobieszewiczki + 6 km)

199 000 zł43,35 m² 4 590,54 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

* oferta na wyłączność Biura 4 Kąty Nieruchomości * Atrakcyjna oferta sprzedaży: 3-pokojowego mieszkanie w Pakości idealne dla rodziny lub jako inwestycja ( np. pod wynajem). Przedstawiamy.

Szczegóły ogłoszenia

Działka komercyjna Jacewo

Jacewo(Dobieszewiczki + 14 km)

10 000 000 zł12 423 m² 804,96 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Tylko w biurze Smaga Nieruchomości! Na sprzedaż atrakcyjna działka inwestycyjna o powierzchni 12423m2, położona w miejscowości Jacewo, tuż przy granicy miasta Inowrocławia.

Szczegóły ogłoszenia

Działka budowlana przy lesie Ojrzanowo

Ojrzanowo(Dobieszewiczki + 23 km)

63 000 zł900 m² 70 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:kwadrat

Polecamy do sprzedaży działki budowlane zlokalizowane kilka kilometrów od Łabiszyna Zlokalizowane przy scianie lasu, z dobrym dojazdem drogą asfaltową. Prad i wodociąg w drodze. Do.

Szczegóły ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Dom z garażem Dobieszewiczki

Dobieszewiczki,kujawsko-pomorskie

200 000 zł150 m² 1 333,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:6 100 m²

Oferuję na sprzedaż duże siedlisko w miejscowości Dobieszewiczki, gm. Janikowo. Oferta na wyłączność tylko w naszym biurze nieruchomości. Nieruchomość znajduje się w spokojnej.

Zamknij
+0 km

Kupię

Zamknij